nabór wniosków w programie „Mikroretencja”
Drodzy Mieszkańcy!
Mam dla Państwa dobrą informację. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach rozpoczął nabór wniosków w programie „Mikroretencja”, dzięki któremu można uzyskać dofinansowanie na zagospodarowanie i wykorzystanie wody deszczowej przy domach jednorodzinnych. 

W ramach programu można otrzymać wsparcie m.in. na:
To nie tylko oszczędność dla domowego budżetu, ale także realny wkład w ochronę środowiska i przeciwdziałanie skutkom suszy.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu i skorzystania z tej możliwości.


