Dzień Kobiet w naszej gminie

dzien_kobiet12_4Kwiaty, życzenia i słodkie upominki to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla wszystkich Pań z Gminy Łoniów z okazji Dnia Kobiet.

Do wspólnego biesiadowania zaprosiły między innymi Panie ze Stowarzyszenie Aktywnej Społeczności w Świniarach oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebiesławicach. W miłej i sympatycznej atmosferze panie wspólnie się bawiły i wspominały dawne czasy. Na stołach nie mogło zabraknąć znakomitych dań i słodkości przygotowanych specjalnie na tą okazję przez mieszkanki.

Wspaniałe występy artystyczne, wiersze, piosenki i zabawne skecze czekały na wszystkie Panie podczas wieczorku zorganizowanego w Sulisławicach przez Sołtysa wsi, radę sołecką oraz świetlicę GOK. To właśnie tutaj młodzież z Zespołu Szkół w Sulisławicach zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i teatralne jednocześnie zapraszając zebranych do wspólnej zabawy.

Występy okazały się prawdziwą strawą dla duszy, co nie przeszkodziło żeby również znalazło się i coś dla ciała. Wprowadzone w znakomity nastrój wszystkie panie zostały zaproszone na przygotowany wcześniej poczęstunek.

Zwieńczeniem wszystkich spotkań były życzenia, kwiaty, upominki i słodycze, które na ręce wszystkich Pań złożyli między innymi Radni, Wójt oraz Sekretarz Gminy i sołtysi.

 

Autor: Marcin Maj

Wielkość czcionki
Kontrast