Pani Stanisława obchodziła setne urodziny

18 grudnia 2020 r. swoje 100 urodziny obchodziła mieszkanka Trzebiesławic Pani Stanisława Madej.

Pani Stanisława urodziła się w Sulisławicach w wielodzietnej rodzinie, Jej siostra bliźniaczka zmarła w wieku 18 lat, Jubilatka  często powraca wspomnieniami do rodzinnych stron, do niedawna nawiedzała też kościół w Sulisławicach.

Dostojna Jubilatka jest pogodną osobą, która swoje życie poświęciła rodzinie, wychowując 5 dzieci, doczekała się 8 wnucząt i 3 prawnucząt. Pracowała w gospodarstwie rolnym, jeszcze do niedawna wykonywała drobne czynności na miarę swoich możliwości.

Z okazji tak podniosłej uroczystości Pan Szymon Kołacz, Wójt Gminy Łoniów i Pani Maria Łętowska- Zastępca Kierownika USC odwiedzili Dostojną Jubilatkę wręczając kwiaty i okolicznościowy graverton. Z życzeniami przybyli również Pan Tadeusz Urbański, radny Trzebiesławic oraz Pani Bożena Reczek, sołtys wsi.

Pan Wójt podziękował Drogiej Jubilatce za pięknie przeżyte lata, przekazanie owocnej miłości dzieciom, wnukom, a teraz prawnukom, życząc zdrowia i oby kolejne lata były szczęśliwe i radosne. Solenizantka, rodzina oraz goście wznieśli toast za kolejne lata.

 

Autor: Maria Łętowska

Wielkość czcionki
Kontrast