Dzień Matki w GOK

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych i najbardziej ujmujących świąt w roku obchodzone w ponad 40 krajach na świecie. 2 czerwca 2010r. Gminny Ośrodek Kultury w Łoniowie zaprosił z tej okazji wszystkie Mamy z naszej gminy na wspaniałą uroczystość uświetniającą ten szczególny dzieńzieci i młodzież przygotowały wiele wspaniałych niespodzianek swoim kochanym Mamom. Swoje umiejętności artystyczne w postaci występów wokalnych, recytatorskich oraz tanecznych przygotowały pod kierunkiem mgr Joanny Bisztyga i mgr Joanny Szpyt dzieci z zespołu „Łoniowianie”. Dziecięcą prostotą i niekłamaną wrażliwością mali artyści złożyli w ten sposób swoje podziękowanie za ich wychowanie, okazując przy tym ogromny szacunek i dając wyraz swojej wielkiej i bezwarunkowej miłości.

Kolejną niespodzianką dla wszystkich Matek były własnoręcznie wykonane kwiaty, przygotowane przez dzieci uczęszczające na zajęcia kółka plastycznego prowadzonego przez instruktorów GOK. To właśnie ich prace można podziwiać na wystawie przygotowanej w budynku Gminnego Ośrodka Kultury.

Uroczystość zakończył występ Tobiasza Cieplińskiego, który wraz ze swoim zespołem zaprezentował największe polskie przeboje.

Wielka radość, szczere życzenia i łzy wzruszenia jakie pojawiły się u niejednej Mamy to najcenniejszy dar jaki można komuś podarować – a to wszystko dzięki dzieciom z naszej gminy.

 

Autor: Marcin Maj

 

Wielkość czcionki
Kontrast