Charytatywne zakończenie sezonu 2K22

Niezwykłe samochody, licytacje, konkursy, ciasta i potrawy przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenia, zbiórka odzieży i nakrętek, pokazy OSP, muzyka – tak wyglądało niedzielne popołudnie (25 września) w Łoniowie, gdzie po raz pierwszy zorganizowano zlot miłośników motoryzacji, z którego dochód został przeznaczony dla Bartosza Jędrasika. Organizatorem charytatywnej imprezy był Moto Club Bogoria przy współpracy z Wójtem Gminy Łoniów i Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Ponad 130 aut i 20 motocykli przyjechało do Łoniowa by wspólnie, przy okazji dobrej zabawy wesprzeć Bartoszka w jego chorobie. Podczas wydarzenia odbyły się zawody car limbo, wybrano najładniejsze i najgłośniejsze auto zlotu. Zainteresowani mogli też wziąć udział w licytacjach, gdzie oferowane były między innymi: ciasta, kosmetyki, rękodzieło, gadżety motoryzacyjne, usługi lokalnych firm. Łącznie podczas zlotu zebrano kwotę 17 040,17 zł !!!  

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak pięknego wyniku – zarówno darczyńców, jak i osób zaangażowanych w przygotowania.  

Bartoszek w dalszym ciągu walczy o najdroższy lek świata: https://www.siepomaga.pl/bartosz-jedrasik.

Autor: Karolina Paliwoda
Fot.: Marcin Maj

Wielkość czcionki
Kontrast