Gmina Łoniów świętowała wyjątkowy jubileusz – Złote Gody
Gmina Łoniów świętowała wyjątkowy jubileusz – Złote Gody Naszych Wspaniałych Par Małżeńskich. To piękne święto miłości, wierności i wspólnego życia, które od pół wieku łączy naszych Jubilatów.
Z całego serca dziękuję Wszystkim Jubilatom za piękny przykład, że prawdziwa miłość nie przemija, lecz dojrzewa z czasem i staje się coraz silniejsza. Życzę Państwu dalszych lat w zdrowiu, radości i wzajemnym szacunku .
Serdeczne podziękowania kieruję również do Pana Wicewojewody Michała Skotnickiego oraz Grzegorza Sochy – Wicemarszałka Województwa Świętokrzyskiego za obecność, życzliwość i ciepłe słowa skierowane do Jubilatów. Dziękuję Wszystkim, którzy wspólnie z nami przeżywali ten wyjątkowy dzień.
Wyrazy wdzięczności składam także zespołowi „Czerwone Korale” pod przewodnictwem Pani Renaty Mazurkiewicz za piękną oprawę artystyczną uroczystości.
oraz Księżom z parafii Naszej Gminy za wspólną modlitwę i mszę świętą w intencji Jubilatów.
Martyna Pawłowska – Wójt Gminy Łoniów
Fot.: Marcin Maj
VIDEO: STV.INFO

