Program Równać Szanse

Działasz z młodymi ludźmi (13-19 lat)? Mieszkasz na wsi lub mieście do 20 tysięcy ludzi? Jesteś młody i masz głowę pełną pomysłów? Brakuje Ci pieniędzy lub umiejętności aby je zrealizować? Jeśli choć raz odpowiedź brzmi tak, Program Równać Szanse jest dla Ciebie!

 W Programie „Równać Szanse” organizacje pozarządowe, biblioteki, gminne domy kultury oraz grupy nieformalne złożone z osób dorosłych, z miejscowości do 20 tys. mieszkańców, otrzymują dotacje na realizację projektów mających wspierać młodych ludzi w niezbędne umiejętności skutecznego radzenia sobie w życiu niezależnie od miejsca z jakiego pochodzą.

 

Nie czekaj, podejmij wyzwanie już dziś. Właśnie trwa nabór w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse 2016”. Czekamy na Wasze projekty do 25 października. Warto powalczyć i wygrać 8 500 zł na projekty min. 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2017 r. i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2017 r.
Spotkajcie się, napiszcie wniosek i wspólnie zrealizujcie marzenia. Kolejna szansa dopiero za rok. Więcej informacji na stronie www.rownacszanse.pl lub u Partnera Regionalnego, którym jest Fundacja Fundusz Lokalny SMK  (dotyczy woj. lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego).

Dowiedz się więcej: zadzwoń:
Robert Bąk (woj. podkarpackie): 601 168 152
Jacek Piwowarski (woj. świętokrzyskie): 516 788 118
Stanisław Baska (woj. lubelskie i małopolskie): 607 560 016napisz: fundacjasmk@gmail.comzajrzyj: www.fundacjasmk.pl
Wielkość czcionki
Kontrast